DİJİTAL DÖNÜŞÜME KATILIN

Otomatik İşleyen
Süreç Yönetimleri

Lokasyon İşleme

Bütün biziz™ ürünlerinin temelinde lokasyon işleme teknolojisi vardır. İlgili ürün için tanımlanan unsurlar (okul servisleri, arabalar, bakım araçları, güvenlik personeli vs.) saniyelik olarak takip edilip gerekli analizler yapılır. Veriler internet üzerinden sisteme gönderilir. Yönetim paneline yüklenir ve varsa mobil kullanıcılara iletilir.

Örnekler


Hareketlerin Anlık Takibi

İlgili unsurların sisteme kaydedilmiş lokasyon verileri anlık olarak güncellenir. Bütün lokasyon verilerine artı olarak, aynı zamanda, arka planda işleyen algoritmalar ve analizler de tekrar hesaplanarak güncellenir.

Örnekler


Otomatik İşleme

biziz™ ürünlerinin en büyük artılarından biri otomatik çalışan yapılara sahip olmalarıdır. Sistemdeki unsurlardan ve kayıtlardan alınan veriler, ilgili sürecin bir parçası olarak otomatik işlenir ve gerekli aksiyona dahil edilirler.

Örnekler


Müşteri Etkileşimi

Sisteme işlenen veriler, müşterilere sunulması gereken ölçüde paylaşılır ve müşterilerin de sistemin bir parçası olması sağlanır. Örneğin SERVİS biziz™'de, öğrencinin evine yaklaşan servis aracının varacağı süre veliye bildirim ile gönderilir.

Örnekler


İş Atama ve Takip

biziz™ ürünleri ile süreçler sistem üzerinden yönetilirler. Bir personelin görev alanında yapılacak iş atamaları istenirse manuel istenirse otomatik olarak yapılır. Örneğin; BAKIM biziz™'de, bir sahada acil durum müdahale gerekliliği doğdunda, sistem en yakın ve en uygun ekibi analiz ederek haberdar eder ve otomatik olarak sahaya yönlendirir.

Örnekler


Analiz ve Raporlama

Sistemlere işlenen tüm veriler derlenerek gruplar halinde saklanır. Anlık olarak güncellenen analiz, raporlama imkanı sağlar. Örneğin; TRANSFER biziz™'de, araçların yaptığı yol boş ve dolu olarak ayrı ayrı kaydedilir, yakıt tüketim bilgileri ve diğer masraflar da eklenerek bir transferin birim maliyeti hesaplanır. Şöförlerin hız limiti gibi trafik kurallarına uyma verileri de toparlanarak raporlanır. BAKIM biziz™'de sahalar için gereken acil müdahale gereklilikleri, iş emri oluşturulduktan sonra yerine getirilme süresi analiz edilerek raporlanır.

Örnekler

Size Özel Çözümler

Mevcut Ürünler Dışında
«Size Özel Tasarlayalım»

Hazır biziz™ ürünleri haricinde, faaliyet alanınıza özel, sizin için uyarlanan bir biziz™ ürünü de kullanabilirsiniz. Size özel hizmet sunmamız için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın (312) 442 8966 veya Bize Yazın

MÜŞTERİLER